אלבומים בעבודת יד

אלבומים בעבודת יד הם, לטעמי, הדרך הכי מיוחדת שבה ניתן לשמר תמונות כיום. הם נותנים כבוד לא רק לתמונה, אלא לכל הפרטים הקטנים שנמצאים מסביבה; מבחירת הפרח ועד לצבע של סרט המשי, באלבומים בעבודת יד יש חשיבה על כל פרט ופרט תוך כדי שימת דגש על יצירת אלבום שהוא לא רק קוהרנטי מבחינת העיצוב אלא גם אישי וייחודי עבור האדם שלמענו נעשה האלבום. לעולם לא תראו אלבומים שנעשו באותו האופן בדיוק. זה, בעיניי, מה שהופך את האלבומים בעבודת יד להיות כה מיוחדים וחד- פעמיים. 

מחברות בתפירה ידנית

איך לתעד?- חלק ראשון בסדרה

13.5.2016

1/3
Please reload

כרטיסים בעבודת-יד

לתת מתנות בעבודת יד לאנשים שאת אוהבת זה כיף. לא להוסיף למתנה שהשקעת כרטיס ברכה בעבודת יד זה עוול, שאני מודה שאני חוטאת בו לפעמים ותמיד מחוסר-זמן ולא מחוסר-רצון. אבל למעשה, כרטיסים בעבודת יד מהווים בעצמם סוג של מתנה; בדרכם הקטנה, המעט ביישנית, הם יודעים לגנוב את ההצגה מכל המתנות היקרות והעטיפות המושקעות. למה? היופי בכרטיסים, לדעתי, לא טמון בקישוט שתבחרו, אלא בברכה שתכתבו (ובכתב יד כמובן!). זה לא מונע ממני, כמו שזה לא מונע מחברותיי לסקרפבוקינג ברחבי העולם, להשקיע בכל כרטיס את כל הנשמה. 

קישוטים בעבודת יד

נאפה באהבה

5.8.2014

1/1
Please reload

קישוטים מנייר

מכירים את שיר הילדים "אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי, בלי עוגה?". אז על המשקל הזה, המוטו שלי הוא: "אין אין אין מסיבה, בלי בלי בלי גרילנדה!". טוב, לא יצא לי חרוז מוצלח במיוחד, אבל הבנתם את הרעיון. קישוטים מנייר הם ממזמן כבר לא משהו זניח שתלוי ברקע אלא חלק בלתי נפרד מעיצוב המסיבה. זה לא בהכרח אומר שצריך להשקיע הרבה כסף בשביל להכין קישוטים יפים (שישדרגו כל מסיבה בשנייה). צריך רק זמן וסבלנות וכמה מוצרים מנצחים (שתמיד כיף שיש בהישג יד) ואתם מסודרים. בדף הזה אני עתידה לרכז את כל ההדרכות לקישוטים מנייר. ראיתם תמונה של קישוט מנייר ואתם לא יודעים איך להכין? שלחו לי הודעה ואשמח להכין לכם הדרכה מצולמת. תהנו!

כל התמונות, האיורים, הטקסטים והעיצובים שייכים לרעות דומיניץ ואין לעשות בהם כל שימוש. עיצוב האתר: רעות דומיניץ. כל הזכויות שמורות 2020.