איפור

אני לא מתאפרת המון במהלך השבוע, אבל אני מאוד אוהבת איפור- במיוחד ליפסטיקים וצלליות. כאן תוכלו למצוא סקירות על מוצרים שאהבתי, מראות שיצרתי ועוד.

 

טיפוח

בניגוד לאיפור, על טיפוח הפנים והגוף אני לא מוותרת ויהי מה ;) כאן תוכלו לקרוא קצת על שגרת הטיפוח היומית והשבועית שלי, מוצרים ייעודים לחורף ולקיץ ועוד.

 

אופנה

אני לא רואה את עצמי כבחורה אופנתית, אני לא מעורה בטרנדים עולמיים ולא יודעת לדקלם שמות של מעצבים; אבל אני מאוד אוהבת להתלבש יפה ופה תוכלו לראות כמה מהמראות האהובים עליי.

שיער

אני מאוד אוהבת את השיער שלי, הנה- אמרתי את זה! הספר שלי הוא לא פחות מגאון וכל שלושה שבועות הוא גורם לי להרגיש כמו נסיכה. יש לי המון אקססוריז לשיער ואני נהנית לעצב אותו; בין אם זה צמות למיניהן, ליצור גלים עדינים או להשאיר אותו כמו שהוא- חלק, פשוט ויפה. פה תוכלו לראות את כל הסגנונות.

עיצוב ולייפסטייל

לפני שלוש שנים, עברנו לבית משלנו ולאט לאט התחלתי לעצב אותו כמו שאני אוהבת; עם הרבה טקסטורות, צבעי פסטל יפים והמון המון עץ. אני משתדלת לקנות את הריהוט העיקרי ממותגים איכותיים ואת היתר, לאבזר מחנויות קטנות. וכמובן, בגלל שאני מאוד DIY GIRL בנשמה, חשוב לי לעצב בעצמי כל מה שאני יכולה.

פה תוכלו לראות את תהליכי העיצוב השונים, סקירות על פריטים שאהבתי, ויישליסטים שונים ועוד..

בישול, אפייה ואירוח

לא הייתי מאלה שאוהבים להיות במטבח שעות ולבשל, אבל מכיוון שאני אמא,כן חשוב לי להכין אוכל טרי ובריא לילדים שלי. אני אוהבת מאוד מרקים, קטניות, עוף ובשר וכאן אני מתכננת לשתף אתכם בכל המתכונים למאכלים האהובים עלינו. 

SLOW LIVING

לא אני המצאתי את המונח הזה, אבל אני בהחלט חיה לפיו. לפני שנתיים, עזבתי עבודה אינטנסיבית ועברתי לחיות חיים מאוד רגועים, ביתיים ואיטיים. חיי השתנו ללא הכר מאז וכאן אני מתכננת לכתוב על כל אותם השינויים, טיפים איך להכניס SLOW LIVING אל תוך החיים העירוניים ועוד.

מוזיקה

את מגזין המוזיקה שלי, "גחליליות", אשר מוקדש לזמרות-יוצרות, אני עורכת מאז 2007. כאן תוכלו לקרוא את כל הגיליונות.

סרטוני הדרכה

אני עתידה להשיק את ערוץ היוטיוב שלי בתחילת 2018. בו תוכלו למצוא, בין היתר, גם הדרכות על תחומי הלייפסטייל השונים.

כל התמונות, האיורים, הטקסטים והעיצובים שייכים לרעות דומיניץ ואין לעשות בהם כל שימוש. עיצוב האתר: רעות דומיניץ. כל הזכויות שמורות 2020.