Search
  • רעות דומיניץ

שגרת טיפוח חורפית


שגרת הטיפוח החורפית שלי, אם להודות באמת, היא לא שגרת טיפוח חורפית, אלא שגרת טיפוח רגילה לגמרי, בה אני דבקה בכל עונות השנה. שגרת הטיפוח שלי היא לא מאוד מורכבת ולמרות מה שבוודאי תחשבו בתחילה, גם לא אורכת יותר מדקות ספורות בלבד. הטריק הוא פשוט: כמה מוצרים לנקיון, כמה מוצרים ללחות וזהו, עשיתן את שלכן להיום.

אתן לא חייבות להשתמש במוצרים ממותג יוקרתי, אבל כן חשוב למצוא מוצרים טובים ואיכותיים, כאלה שינקו היטב את הפנים מכל הלכלוך וזיהום האוויר שבחוץ ויעניקו להם לחות מחודשת. אני משתמשת במוצרים של שאנל מסדרת Hydra Beauty כבר כמעט שנתיים ועד כה מאוד מרוצה. זו לא היתה התאהבות משימוש ראשון; בהתחלה, חשבתי שקניתי מוצרים יקרים שלא עושים כלום, אבל הדעה שלי השתנתה כעבור כמה שבועות, כאשר ראיתי שחל שינוי בעור הפנים שלי.

אחרי הלידה, העור שלי עבר תהפוכות, התייבש מאוד ונסדק. התחלתי להשתמש בקרם הלחות של שאנל והתמכרתי אליו (עד היום סיימתי 4 צנצנות!) ובעקבותיו, החלטתי לרכוש את כל הסדרה.

אז אחרי כל ההקדמה הזו, הנה שגרת הטיפוח היומית שלי:

אני מתחילה כל בוקר בשטיפת הפנים (ללא סבון) וניגוב עדין במגבת נקייה. לאחר-מכן, אני מורחת על הפנים שכבה דקה של סרום הידרה ביוטי של שאנל (לחיצה אחת מספיקה לכל הפנים) ועליה אני מורחת שכבה של קרם לחות עם מסנן קרינה.

אני אוהבת להשתמש בקרם הלחות של קיהל'ס, עם מסנן קרינה גבוה (SPF50!). אני שמה את הקרם בנקודות אסטרטגיות על הפנים (מצח, לחיים, סנטר) ומעסה בעדינות עד שנספג. לאחר מכן, אני מורחת שכבה דקה גם על הצוואר ועל הזרועות- הקרם נספג במהרה ויש לו ריח מאוד עדין. אני לא מוותרת עליו גם בחורף, מכיוון שהחורף הישראלי מלא בימים שטופי-שמש ובקלות אפשר להשתזף (ואני שונאת להשתזף). על-כן, אני דואגת להתמרח לפני שאני יוצאת לשמש- בואו נקווה שהעור שלי יאמר לי תודה על זה בעוד שלושים שנה... ;)

אם אני מתאפרת (שומו שמיים, לא בכל יום אני מתאפרת!), אז אני מקדישה כמה דקות לאיפור- אני מחכה שהקרם ייספג (לפחות 10 דקות) ואז שמה מייקאפ או פודרה עם כיסוי קל, קונסילר, מסקרה, ליפסטיק ולפעמים סומק. את הצלליות, ההארות והקונטורים אני משאירה לערבים או לימים שיש לי זמן להתארגן- מודה, זה לא קורה הרבה. אני מקווה שעתה, אחרי שעברתי את הניתוח בעיניים, זה ישתנה, כי אני מאוד אוהבת איפור.

אני שותה שתי כוסות מים ובזה תמה שגרת הבוקר שלי. אני משתדלת לא לשכוח לקחת איתי את משקפי השמש שלי (גילוי נאות: אני שונאת, שונאת, שונאת להסתובב עם משקפי שמש, אבל לצערי אני חייבת- בגלל העיניים). על-הדרך אני לוקחת איתי את פנקס המשימות שלי, ליפסטיק לחות (כל אחד שניתן לדחוף אותו לכיס יעשה את העבודה מבחינתי) ואת הפלאפון וזהו, אני מוכנה לתזוזה.

את הטיפוח "האמיתי" אני משאירה לערב, שנייה לפני שאני קורסת לישון. למה? עור הפנים מתחדש תוך כדי שינה ואני מרגישה שהלחות נספגת טוב יותר במהלך הלילה. אז אני מסיימת כל ערב בנקיון מלא של הפנים ולאחר-מכן דואגת ללחות עם כמה מוצרים מצוינים.

הסרת איפור

אם התאפרתי באותו היום, אני קודם מסירה את האיפור עם שני מוצרים ייעודיים- מסיר איפור לפנים (לעור רגיש) של ביודרמה ומסיר איפור לעיניים רגישות בי-פסיל של לנקום, שהוא מסיר האיפור האהוב עליי.

BI-FACIL / לנקום

זהו מסיר האיפור היחידי, שלא גרם לאדמומיות אצל העיניים שלי והוא מסיר גם איפור מעושן (או כזה עם הרבה צלליות) בקלות ובמהירות. קניתי אותו בדיוטי-פרי במחיר טוב (54 דולר לצמד בקבוקים והיה אז מבצע של 1+1, אז סה"כ 4 בקבוקים). אני מערבבת את החומר ומניחה אותו על פד להסרת איפור (אני משתמשת בפדים של Balloons, שהם מצוינים). אני טופחת בעדינות את הפד על העיניים (לא משפשפת) והאיפור יורד ברגע. מוצר מעולה, שמלווה אותי כבר שנים.

CREALINE H2O / ביודרמה

את מסיר האיפור של ביודרמה קניתי מסטרוברי ואני מתעבת את הבקבוק שלו (שהוא עצום מימדים ובלתי-ניתן לאחסון בעליל), אז אני מעבירה בכל פעם חלק מהחומר אל בקבוקון ריק (שאחסן בעבר את מי-הפנים של קליניק עד שנגמרו). גם הוא לא מהווה פתרון אחסון מוצלח, אז אני מחפשת בקבוק יפה עם משאבה, אליו אעביר את כל החומר. גם את מסיר האיפור הזה אני מניחה על פד ועוברת בעדינות על כל הפנים. האיפור יורד תוך רגע (גם מייקאפ עמיד במיוחד) והתחושה שנשארת על הפנים היא נעימה ולא מעקצצת (כפי שקרה לי עם מוצרים אחרים, גם מוצרי יוקרה).

לאחר שהסרתי את האיפור, אני שוטפת את הפנים במים ומניחה על הפנים והצוואר מעט סבון במרקם מוס בתנועות סיבוביות. FYI: מספיקה חצי לחיצה בשביל כל הפנים (לחיצה שלמה תוביל להוצאה עצומה של סבון). אני שוטפת את הסבון מהפנים עם מים ומנגבת בעדינות עם מגבת פנים. אני לא משתמשת בסבון בכל יום, כי לעור שלי יש נוטה להתייבש במהירות, אבל אני דואגת שהוא יהיה נקי לפני שאני מורחת עליו קרמים. איך? אני משתמשת קבוע במי פנים וחלב פנים.

EAU DOUCEUR

מי פנים עם ריח עדין, שמנקה את הפנים במהירות ומותיר את הפנים מאוד נעימות. שתי לחיצות קצרות של הבקבוק על פד להסרת איפור והחומר מספיק לכל הפנים. אני אוהבת מאוד את מי הפנים הללו מכיוון שהם מנקים היטב את שאריות המייקאפ והלכלוך ומותירים את הפנים עם ריח אלוהי. לפניו השתמשתי במשך שנים במי הפנים של קליניק, אבל הוא היה חזק יותר מבחינת הריח שלו והמגע שלו על העור הרגיש לי חריף מדי. בניגוד אליו, המגע של מי הפנים של שאנל מאוד נעים על העור. ממליצה מאוד.

EAU CONFORT

חלב פנים עם ריח נפלא. אני שמה שתי לחיצות על הפד וטופחת על הפנים, בעיקר במקומות יבשים כמו המצח והסנטר. מבחינתי, הוא משלים את מי הפנים מכיוון, שהוא מעניק לו מעט לחות, תוך כדי נקיון. הפנים שלי מרגישות מאוד נקיות לאחר שאני משתמשת בשני המוצרים האלה יחד.

לחות לעור

עכשיו הפנים כבר נקיות ואפשר לשים עליהן קרמים, שאמורים לתת להן לחות ולמנוע יובש. אני משתמשת בכמה מוצרים ללחות- סרום לעיניים, סרום לפנים (אותו הסרום שהשתמשתי בבוקר), קרם לחות ומסכת לחות (פעם-פעמיים בשבוע). המוצר היחידי שמתחלף אצלי בין העונות הוא קרם הלחות ואפרט על כך מיד.

GEL YEUX

סרום לעיניים. אני שמה ממנו ממש מעט, חצי לחיצה על האצבע ואז טופחת בעדינות מסביב לעיניים ומעל לעפעפיים.

SERUM

סרום לפנים. כמו בבוקר, לחיצה אחת על כף היד מספיקה ואז אני משפשפת את הידיים ומטעימה את החומר על הפנים.

האם אלו הם מוצרי חובה? לא יכולה לומר בוודאות. התחושה היא, שהסרום הוא הקדמה טובה לקרם הלחות, מעין הכנה של העור לקראת הלחות העשירה של הקרם. אם הייתי צריכה לבחור, הייתי מוותרת על הסרום לעיניים ונשארת רק עם הסרום לפנים.

המוצר היחידי שלא אוותר עליו, בשום צורה, הוא קרם הלחות. יש לי שלושה וכל אחד מהם משמש אותי בזמן אחר- קרם עם מסנן קרינה גבוה (קיהל'ס), קרם במרקם ג'ל (בתמונה) וקרם במרקם עשיר.

HYDRAMAX ACTIVE GEL CREME מסדרת PRECISION-

קרם הלחות המושלם למזג האוויר הישראלי. אני לא צוחקת, יש לי רגשי אהבה עזים לקרם הזה. הוא נעים, קליל, נספג בשנייה והריח שלו? גן עדן עלי-אדמות! אני יכולה לעצום את העיניים, להריח אותו ולדמיין את עצמי מרחפת על ענן עם הקרם המושלם הזה. אין זה מקרי, שחיסלתי ארבע צנצנות של הקרם הזה תוך שנתיים. הוא מעניק לחות מבלי להיות דביק. הוא נעים על העור והוא מריח ממש טוב. בשורה התחתונה, אני אמשיך להשתמש במוצר הזה כל עוד שאנל ימשיכו לייצר אותו. אני משתמשת במקלון קטן (ספטולה, באה יחד עם הקרם) כדי לא לגעת בקרם עם הידיים שלי. OCD, מישהו? :)

HYDRAMAX ACTIVE NUTRITION CREME

קרם לחות במרקם עשיר. התחלתי להשתמש בו רק החורף והתאהבתי. הוא מאוד עשיר, לוקח לו דקה-שתיים להיספג על העור, אבל כשהוא נספג, הוא מותיר את העור מאוד נעים ובשום צורה לא כבד או מעיק. הוא מושלם לימי החורף ולתקופות בהן העור שלי זקוק ללחות מוגברת. אני מאוד אוהבת את הקרם הזה והריח שלו משגע. ממליצה מאוד.

HYDRAMAX ACTIVE MOISTURE MASK מסדרת PRECISION

מסכת לחות. אני משתמשת בה פעם בשבוע, אבל מומלץ פעמיים לפחות. מורחים שכבה עבה על פנים נקיות, ממתינים עשר דקות ואז מנקים עם פד כותנה את מה שלא נספג. אין לי ניסיון קודם עם מסכות-לחות, אבל מזו אני די מרוצה. היא נעימה על העור ועם ריח עדין ומשתלבת טוב בתוך שגרת-הטיפוח שלי, אבל עדיין לא גיבשתי דעה מוצקה האם אקנה אותה שוב כשהיא תסתיים.

טיפוח לילה

מודה באשמה, אני לא מקפידה על טיפוח לילה, למרות שהקרמים מונחים ליד המיטה וכל מה שאני צריכה לעשות הוא להושיט את היד ולהוציא אותם מהקופסה שנייה לפני שאני הולכת לישון. בפועל, אני שוכחת מקיומם... :) אני מקווה להילחם בעצלנות/ עייפות וכן להשתמש בהם יותר בתכיפות, כי כשאני כן זוכרת לשים אותם, אני מודה על כך בבוקר.

ULTRA CORRECTION LIFT TOTAL EYE LIFT- (משמאל) קרם לעיניים שאמור "להרים" את העפעף הנפול שלי ולתת לו מראה צעיר ועירני. זה לא ממש קורה. העפעף עדיין נפול :)

ULTRA CORRECTION LIFT SERUM LIFTING- סרום לפנים, עם דגש על "הרמה" (מתיחה) של הפנים. אין לי עוד קמטים, אז אין עדיין מה 'להרים', אבל הוא נעים למגע ודי טוב בתור סרום.

LE LIFT CREME-

קרם לחות ללילה (בגודל מוקטן). הוא נעים על הפנים והמרקם שלו עשיר ומלא בלחות. קשה לי לקבוע אם הוא טוב בתור קרם לעור מבוגר (קהל היעד של סדרת LE LIFT) אבל בשביל העור שלי, שהוא רגיש ונוטה ליובש, הקרם מסייע בלחות מוגברת ומאוד טוב לשים אותו בלילה, לפני שהולכים לישון, אחרי הסרום לעיניים ולפנים.

את שגרת הטיפוח שלי אני חותמת בכל לילה עם הליפ-באלם הטוב בתבל, הלוא הוא Reve de Miel של נוקס (NUXE). אני אנסה לא להישמע קיצונית, אבל החיים שלי מתחלקים ל'לפני' ו'אחרי' שהכרתי את המוצר הזה. מלבד שיש לו ריח מדהים, הוא הליפ-באלם היחיד (וניסיתי המון!) שהעלים את הסדקים בשפתיים שלי. נשמע מוגזם? תנסו את המוצר הזה לשבוע- אני בטוחה שתתאהבו בעצמכן. אני מורחת אותו בכל לילה עם מברשת שפתיים כי אני משוגעת, אבל אתן לא חייבות. בשתי מילים- שלמות בצנצנת!

ועד כאן לשגרת הטיפוח שלי. אני יודעת שהיא נראית ארוכה אבל בפועל, מדובר בחמש דקות בבוקר ועשר דקות בערב, לא התחייבות גדולה מדי. והכי חשוב- התמורה מורגשת; העור שלי כבר לא יבש או סדוק, ומבחינתי, זה הישג לא-מבוטל.

איך שגרת הטיפוח שלכן? שתפו אותי!

אני תמיד שמחה להכיר מוצרים חדשים.

שיהיה לכם יום חורפי מהנה, עם הרבה שוקו חם,

שלכן,

רעות

#איפורוטיפוח

178 views

כל התמונות, האיורים, הטקסטים והעיצובים שייכים לרעות דומיניץ ואין לעשות בהם כל שימוש. עיצוב האתר: רעות דומיניץ. כל הזכויות שמורות 2020.