Search
  • רעות דומיניץ

מדבקות מאוירות לגן


כשדרור הלך לגן בפעם הראשונה, הזהירו אותי מראש לגבי שני דברים: האחד, שהוא הולך להיות חולה והרבה (רק לא ידעתי כמה!) והשני, שצריך לכתוב את השם שלו על כל דבר אפשרי. כן, כולל על חבילת המגבונים שלו. הזוי. לשמחתי, אני אוהבת את השם שבחרנו לו, אז קפצתי על ההזדמנות להכין לו מדבקות מאוירות עם השם שלו. נו, כזו, אני. אל תשפטו אותי. אז מה אם מדובר בפרחים ובצבעי פסטל. יהיה בסדר. הילד יסתדר.

אז לקחתי רישום ישן של פרח (שרשמתי לפני שנתיים), סרקתי אותו למחשב ופתחתי את הפוטושופ, ידידי משכבר הימים. העלמתי את השוליים הלבנים של הפרח והטמעתי אותו מעל רקע בצבעי מים (כן! אמיתיים!) שעשיתי ממזמן, בשביל פרוייקט אחר. ערכתי את הצבעים כדי שישתלבו טוב יחד עם הפרח ושמרתי את הקובץ החדש בגודל מוקטן. הלכתי לבית דפוס (אין לי מדפסת בבית. אני הורסת מדפסות סדרתית, אז הפסקתי עם ההרגל המגונה של לקנות-מדפסת-ולקלקל- אותה-אחרי-יומיים. חבל על הכסף). בבית דפוס הדפסתי את העיצוב על גבי נייר מדבקה לבן בגודל A3. נייר מדבקה עולה בין שמונה לעשרה שקלים למדבקה פשוטה (לבנה וחלקה) אבל בגלל הגודל, הצלחתי להכניס לא-מעט איורים וזה היה שווה את המחיר.

לאחר ההדפסה, לקחתי את הנייר וגזרתי מסביב לכל איור. לא צריך לגזור יפה (עוד רגע נשתמש בפאנץ', שיעשה צורה יפה ונקייה, אז בשביל מה להשקיע?). העיקר שיהיו ריבועים קטנים, שיהיה ניתן להכניס אותם בקלות אל תוך הפאנץ'. לא ממליצה לכם לגזור צמוד מדי לאיור, אחרת יהיה לכם קשה יותר להכניס את הנייר לתוך הפאנץ' (מניסיון). נסו להשאיר שוליים, שיקלו על העבודה.

כשכל הריבועים מוכנים להיחתך, לקחתי את הפאנץ' האהוב עליי, Flourish Square Large Punch של חברת EK Tools המצוינת, החלקתי את העיצוב המודפס פנימה, ברווח שבין החלק העליון של הפאנץ' לתחתון (זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע), ווידאתי שהעיצוב ממוקם בצורה ישרה ואז לחצתי על הפאנץ' לחיצה אחת איתנה כך שהוא נלחץ היטב ונסגר במלואו. כשהרמתי את הפאנץ', השאריות נפלו ממנו ויחד איתן, גם העיצוב המודפס בצורתו החדשה והיפה. ברגע שקולטים את העניין, להכין כמה מדבקות הופך להיות עניין של שניות.

הפאנצ'ים של EK Tools הם מאיכות מעולה, מה שהופך את העבודה איתם למהנה במיוחד. תאמינו לי. יש לי יותר ממאה פאנצ'ים באוסף שלי, והם למעלה ברשימה של הפאנצ'ים האיכותיים (אבל מדשדשים במקום השני, אחרי הפאנצ'ים של מרת'ה). אמנם אני מעריצה של כל דבר שמרת'ה סטיוארט עושה (מה שעושה אותי משוחדת להחריד), אבל הם לא פחות טובים מהפאנצ'ים שלה. לא שיש פה באמת תחרות. הם פשוט שונים- הם משמשים לי למתנות (תגיות, לייבלים וכו') בעוד שהפאנצ'ים של מרת'ה הם יותר לקישוט ועיטור. בלי שום קשר, נראה לי שיש ביניהם משהו משותף (אחרי הכל, EK Success מוכרים את המוצרים שלה באתר שלהם) אבל אני מודה שלא בדקתי את העניין לעומק וזה גם לא באמת מעניין בעיניי.

את הפאנץ' המקסים הזה ניתן לרכוש כאן. אני מזמינה מהאתר הזה כמעט בכל חודש ועד עכשיו אני מאוד מרוצה. קל להתמצא ולהזמין דרך האתר, המשלוח מגיע מהר יחסית (בין שבועיים לשלושה, לפעמים פחות. כבר קרה לי שהחבילה הגיעה לאחר שבוע), המוצרים תמיד ארוזים היטב, חדשים וללא פגמים. המחיר של המשלוח הוגן מאוד ותלוי במספר המוצרים שאתם רוכשים (ובמשקל שלהם). יצא לי כבר לקנות כמה פאנצ'ים ולשלם בין 15-18 דולר משלוח סך הכל. לפי דעתי זה מחיר הגיוני ביותר. פאנצ'ים נוספים של EK Tools שנמצאים אצלי בשימוש תדיר הם אלו, אלו ואלו. אם אתם בענייני תגיות, גם אלו ואלו יתאימו. ממליצה בחום.

מקווה שנהניתם,

רעות

#גואשוצבעימים #יצירה #אימהות #דרור #גן #מדבקות #פאנץ #מרתהסטיוארט #MarthaStewart #punch #flourishsquare #אמאיוצרת

81 views

כל התמונות, האיורים, הטקסטים והעיצובים שייכים לרעות דומיניץ ואין לעשות בהם כל שימוש. עיצוב האתר: רעות דומיניץ. כל הזכויות שמורות 2020.