בַּת- יַעַר

בַּת- יַעַר

קולקציות

מסגרות

מוצרי נייר

מדריך קנייה

סיטונאות

להזמנות 054-6898136 

מדריך קנייה

מתנה לחתונה

לא עוד מעטפה עם כסף וכרטיס ברכה מאולתר בכניסה לחופה; המסגרת של "בת יער" תהווה את "המשהו הנוסף", שרובנו רוצים לתת לחברים ולבני משפחה שמתחתנים ולא יודעים מהו. בתוך המסגרת, ניתן לראות את פרופיל הזוג שמתחתן, מוקפים בעלים אשר יוצרים מסגרת לב; מעליהם מופיע שלט עם שמם, אותו אוחזות שתי ציפורים במעופן. עוד במסגרת: כיתוב של המילים "אהבה" ו- "מזל טוב", תאריך יום הנישואים וראשי-תיבות של שמם, "חרוטים" על העץ. מקורי ומרגש!

לפרטים נוספים, לחצו כאן.

עץ משפחה

עץ משפחה הוא, ללא ספק, המתנה המושלמת לערבי חג, ימי הולדת, ימי נישואים, "יום האם" ופשוט כשאתם רוצים להראות כמה אתם אוהבים ומעריכים את המשפחה שלכם. באמצעות עץ המשפחה, ניתן להנציח את המשפחה בצורה מרגשת וייחודית, ע"י הצגת כל בני המשפחה בפרופיל הפנים, השם ותאריך הלידה שלהם.

ניתן להזמין עץ משפחה למשפחה המורחבת (הורים, אחים, אחיינים) ולמשפחה הגרעינית (זוג הורים וילדיהם).

לפרטים נוספים, לחצו כאן.

תעודות לידה

תעודות לידה הן הדרך הכי מקורית לתעד את הגעתו של ילדכם לעולם.

הן מכילות פרטים אישיים (שם, תאריך יום ההולדת, שעת הלידה, המקום, האורך והמשקל) ומציגות את פרופיל התינוק לצד שמות ההורים; מסביבם מוצגים איורים מתוקים עם מוטיבים מן הטבע. קיימים במלאי שלושה עיצובים של תעודות לידה- תעודת לידה במוטיב חיות יער, תעודת לידה במוטיב ג'ונג'ל ותעודת לידה בסגנון אינדיאני. בקרוב יתווספו עיצובים נוספים לתעודות הלידה. לפרטים נוספים, לחצו כאן.